Privalumai

Istoriška. Bachmano žemė – legendinė vieta. Istoriniuose šaltiniuose ji minima nuo XV a. Jau XVI a. šioje teritorijoje pradėjo formuotis nedideli dvareliai, vėliau išaugę į įtakingą ir svarbų Klaipėdos istorijai Bachmano dvarą, kuriam buvo suteiktas kilmingojo dvaro titulas. Nors per ilgus metus keitėsi valdų dvaro dydis, paskirtis ir šeimininkai, tačiau žemė išsaugojo savo bajorišką prigimtį ir aurą, o šiandien laukia naujakurių, kuriais galite tapti ir Jūs.

Patogu. Iš BACHMANO ŽEMĖS iki uostamiesčio centro, Liepų gatve – vos 5 minutės. Jį galėsite lengvai pasiekti tiek asmeniniu, tiek viešuoju transportu. Jūsų patogumui šalia yra stotelė, pėsčiųjų ir dviračių takai, kuriais patogiai nuvažiuosite iki mokyklos, darželio, parduotuvės, gydymo įstaigos ar banko. Privažiavimas iki kvartalo išgrįstas trinkelėmis. Jūsų ir jūsų vaikų laisvalaikiui kvartale planuojama įrengti žaidimų ir krepšinio aikšteles, treniruoklių aikštyną, teniso kortus.

Modernu ir saugu. Išskirtinis kraštovaizdžio reljefas, gamta, patraukli žaliųjų ir laisvalaikio erdvių sistema, gatvelių tinklas bei erdvinį jaukumą kuriantys pastatai – tai užkoduota būsimo kvartalo vertybė. BACHMANO ŽEMĖ remsis tiek šiuolaikinės, tiek tradicinės architektūros principais. Namai bus racionaliai išplanuoti, energetiškai efektyvūs, pastatyti iš solidžių medžiagų. Privatumą, saugumą ir harmoniją su aplinka, pagal Jūsų pageidavimus, užtikrins tvorelės, atitvėrimai bei želdiniai.

Vaizdinga. Kadangi naujas kvartalas įsikurs švelniai kalvotoje vietoje, iš jo atsivers įspūdingas kraštovaizdis į Danės upės slėnį. Aplink plyti maži miškeliai, o kvartalo pietinė ir vakarinė pusė nusidriekia įspūdingomis kryptimis, kurios sutampa su miesto panorama ir Baltijos jūrą žyminčiu horizontu. Iš gyvenamųjų namų terasų ir balkonų galėsite stebėti, kaip tolumoje į jūros pusę leidžiasi saulė. Ateityje slėnyje planuojama įkurti istorinių vėjo malūnų ekspoziciją ir mažųjų laivelių prieplauką, kuri kvartalui suteiks dar daugiau išskirtinumo ir jaukumo.

50
iki upės
250
iki autobuso stotelės
1.5
iki prekybos centro
2,5
iki mokyklos, vaikų darželio
3,5
iki miesto centro
4
iki autostrados

Partneriai