Apie projektą

BACHMANO ŽEMĖ – naujas gyvenamasis kvartalas šimtmečius menančioje Klaipėdos vietoje, šalia vaizdingo Danės upės slėnio. Individualūs namai ir kotedžai iškils čia stovėjusio turtingo ir įtakingo Bachmano dvaro teritorijoje, o jų bendras ansamblis sukurs atskirą jaukų miestelį, kuris išlaikys pagarbą tradicijai ir unikaliai gamtai bei pulsuos šiuolaikiška dvasia. Išskirtinis naujo kvartalo akcentas – aikštė, viso kvartalo širdis. Tai bus erdvė, suteiksianti ritmą ir tapsiantį gyventojų traukos centru. Ne tik švenčių metų, bet ir kiekvieną dieną – nuo ankstyvo ryto iki vėlaus vakaro, kai į namus sugrįš jų šeimininkai ir, stabtelėję aikštėje, dalinsis dienos įspūdžiais su kaimynais. Gyventi ir leisti laisvalaikį BACHMANO ŽEMĖJE pamėgs tie, kurie vertina amžiuose užkoduotas vertybes – pagarbą praeičiai, namų šilumą, svetingumą ir bendrystės jausmą.

Planuojami statyti:

  • Individualūs namai. Arčiau Danės upės, su gražia panorama į slėnį.
  • Kartotiniai namai. Rytinėje ir pietinėje kvartalo dalyje. Tai bus namai iš specialios kolekcijos, su vokiško dizaino elementais.
  • Dvibučiai namai. Rytinėje ir vakarinėje kvartalo dalyje. Su atskirais kiemeliais.
  • Blokuoti namai. Palei Arimų gatvę. Po 4-8 namus vienoje eilėje, su kiemeliais.
  • Universalūs namai. Skirti gyventi vienai arba dviem šeimoms. Unikalūs dėl savo galimybės adaptuoti juos iš vienbučio namo į dvibutį.

Kvartalo namai sudarys tris zonas – A, B ir C.

A zona remsis į Arimų gatvę. Jos sklypų dydis sieks 4-7 arus. Čia planuojama statyti sublokuotus 70-110 kv. m. ploto kotedžus, o gilyn į kvartalo vidų –  120-140 kv.m. ploto individualius namus. Aplink išsidėsčiusiose žaidimų aikštelėse galėsite maloniai leisti laiką su vaikais, o netoliese esančioje Bachmano aikštejė – viso kvartalo širdyje – susitikti su kaimynais.

B zonos, kuri yra arčiausiai Danės upės, sklypų plotai sieks iki 14 arų. Joje iškils tiek tradicinio, tiek modernaus stiliaus namai, kurių fasadus ir stogų elementus bus galima priderinti prie aplinkos pagal Jūsų norus. Gyvenantys arčiausiai kvartalo krašto, galės mėgautis Danės upės pakrante ir atsiveriančia gražia panorama. Šalia bus įrengtos vaikų žaidimų aikštelės ir lauko treniruokliai. Iš šios kvartalo dalies patogiai pasieksite dviračių takus, o jais – svarbiausius miesto objektus ir, žinoma, jūrą.

C zonoje numatomuose 4-8 arų ploto sklypuose stovės 120-145 kv. m. 1 ir 2 aukštų individualūs namai. Čia taip pat planuojama statyti sublokuotus 70-110 kv. m. ploto kotedžus. Išskirtinis šios zonos akcentas – šalia esantis sporto aikštynas su krepšinio aikštele ir teniso kortais. Šeimoms su vaikais ši zona labai patogi, nes kaimynystėje, vos už kelių metrų, stovi mokykla ir darželis. Laisvą laiką bus galima leisti vaikų žaidimų aikštelėse arba   kvartalo centre esančioje Bachmano aikštėje. Mėgstančius aktyvų laisvalaikį kvartalo keliai greitai nuves iki dviračių takų ir vaizdingo Danės upės slėnio.

PROJEKTO VYSTYTOJAS UAB “Gaudesta” įmonės specializacija ir prioritetai – jaukus ir šiltas gyvenamasis būstas. PROJEKTUOTOJAI MAK Group – daugiau nei 10 metų dirbanti įmonė, kuri specializuojasi architektūros ir dizaino srityje, parengė kvartalo viziją ir architektūrą. Progresyvūs projektai – Klaipėdos architektų komanda vykdanti kvartalo teritorijos žemės sklypų formavimo projektą. MAK Group – Kaune įsikūrusi architektūrinio projektavimo įmonė, urbanistinio BACHMANO ŽEMĖS teritorijos išplanavimo bendraautoriai.

Partneriai